Новий консультант
Start 15 2018 smal 1lУсім, хто зареєструється в мою команду  та зробить покупку в періоді №15 (з 15 жовтня по 04 листопада), той отримає набір косметики для дому в подарунок.
В подарунок входять - продукти-хіти, які полегшать домашні клопоти кожній господині, а саме: пральний порошок, кондиціонер для білизни та серветки для виведення плям.
Концентрований пральний порошок "Дім Faberlic" збереже колір та структуру тканин. Порошок чудово відпирає будь які плями навіть при низьких температурах. Він не викликає алергію та не подразнює шкіру.
Вологі серветки для видалення плям ефективно та делікатно видаляють свіжі забруднення, а також підходять для оперативної обробки плям на одязі при прогулянці з дітьми, в дорозі, в ресторані чи в фоісі. А також з допомогою них можна оперативно усунути свіжі плями зі скатертини, інших текстильних виробів, а також з поверхонь, які можна чистити - з мягких меблів, обшивки автомобіля, сумок, тканинного взуття.
Та кондиціонер для білизни (на вибір), який пом'якшить тканини та зменшує їх зношення, полегшує процес прасування та усуває статичний струм.
1. З 15 жовтня по 04 листопада зареєструйтесь в мою команду на цьому сайті та отримайте кешбек 15% - 26% на всю продукцію (кешбек - це повернення коштів на ваш рахунок)
2. До 04 листопада розмістіть та оплатіть замовлення на суму від 449 грн (по цінам каталога).
3. З 05 до 25 листопада отримайте разом з черговим замовленням подарунок (за 1 грн.) набір продукції Дім Фаберлік

Здійснюйте покупки по кожному з наступних 8 каталогів, приймайте участь в Стартовій програмі і набори хітів Faberlic дістануться Вам за суперціною - від 29 гривень!

 

Start 15 2018 1

 

Реєстрація консультантів

Будь ласка, заповніть дану форму для реєстрації і ми зв'яжемося з Вами чимшвидше.

ВСІ ПОЛЯ ОБОВ'ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!