FABERLIC - КЛУБ

Fl club 460Робіть покупки з вигодою! Замовляйте продукцію Faberlic, накопичуйте призові бонуси в своєму електронному гаманці та обмінюйте їх на подарунки з спеціального каталогу!

 

Як прийняти участь в програмі?

 

Оформляйте і оплачуйте замовлення кожен період. За кожну покупку на Ваш електронний гаманець в Особистому кабінеті Вам будуть нараховуватись бонуси за програмою «Faberlic – клуб».

1 бонус = 1 бал Особистого обсягу (обсяг продукції, особисто придбаний Консультантом в розрахунковому періоді, розраховується в балах).

Обмінюйте накопичені бонуси на подарунки з спеціального каталогу, включаючи новинки, в наступному періоді.

Накопичивши 15 бонусів, Ви можете обміняти їх на один або декілька подарунків при оформленні замовлення від 300 гривень (в цінах каталогу).

За один період ви можете накопичити не більше 150 бонусов. Накопичені бонуси сумуються кожного періоду.

Щоб зберегти накопичені в програмі бонуси, необхідно кожного періоду оформляти та оплачувати замовлення. У випадку якщо Особистий об'єм Консультанта рівний нулю, останні набрані незгорівші бонуси будуть недійсними.

 

Розглянемо випадки накопичення та згоряння бонусів на прикладах:

 

Faberlic club 17042017 ua

 

1. Якщо в 1-му розрахунковому періоді Консультант виконав 10 балів ЛО, то в 2-му періоді йому буде нараховано 10 бонусів за накопичувальною програмою (див. на рисунку 1-2 періоди).

2. Якщо в 3-му розрахунковому періоді Консультант не зробив жодного замовлення і його ЛО=0 балів, в 4-му періоді бонуси, які були набрані в періоді №2 будуть недійсними (див. на рисунку 3-5 періоди). Сума накопичень, що залишились, буде складати 25-15=10 бонусів.

3. Якщо в 4-му розрахунковому періоді ЛО=0 балів, останні зароблені та незгорівші бонуси (тобто бонуси, зароблені в 1-му періоді) за результатами 4-го періоду згорають. Сума накопичень, що залишились, складатиме 10-10=0 бонусів.

4. Якщо в 8-му розрахунковому періоді ЛО Консультанта більше 150 балів, за результатами 8-го періоду до ваших уже накопичених бонусів буде нараховано 150 бонусів (див. на рисунку 8-9 періоди). Сума накопичень, що залишились, складатиме 50+150=200 бонусів.

 

Найактивніших Консультантів чекають ексклюзивні подарунки.

 

Вартість подарунків – від 5 бонусів. Чим більше накопичених бонусів, тим цікавіші і дорожчі Ваші подарунки!

Бажаю Вам вдалих покупок і приємних подарунків!

Fl club 2 1500 1 ua

Реєстрація консультантів

Будь ласка, заповніть дану форму для реєстрації і ми зв'яжемося з Вами чимшвидше.

ВСІ ПОЛЯ ОБОВ'ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!