Про мене

Yulya Skvarij

Ласкаво просимо на сайт користувачів продукції Об'єднаної Компанії Фаберлік на Західній Україні.

 Я дуже рада, що Ви обрали саме мій сайт для ознайомлення зі світом краси, здоров'я та нових можливостей Компанії Фаберлік.

Я - Юля Скварій - лідер з розвитку мережі Компанії Фаберлік на Західній Україні та за її межами. Живу у прекрасному місті Львові. В бізнесі прямих продаж я з 2000 року і Фаберлік – це не перша Компанія, з якою я співпрацюю. До 2012 року я співпрацювала з іншою Компанією, в якій добилась високих вершин: створила успішну команду, яка розвивалась, зібрала колекцію ювелірних прикрас з діамантами, отримувала стабільний дохід. В 2005 році пішла в декрет (благо гнучкий робочий графік). А в 2011 році отримала машину від Компанії в подарунок (марка Тойота). Але наступив момент, коли я зрозуміла, що хочу нового більшого та нового розвитку і тому почала шукати нові можливості розвитку бізнесу та особистості і - ЧУДО!!!- я знайшла!!! Це Фаберлік!!! Чому саме Фаберлік, запитаєте Ви?! Адже є величезна кількість Компаній. А тому, що Фаберлік - це :

  • Міжнародна Компанія, яка швидко розвивається в 25 країнах світу. Працюю в офісі Фаберлік у Львові за зручним для мене графіком.
  • Широкий асортимент продукції, якого немає в жодній компанії індустрії.
  • Киснева натуральна косметика, аналогів якої немає в світі.
  • Найбільші виплати і бонуси.
  • Найрізноманітніші заходи, на яких можуть бути присутні абсолютно всі Консультанти та Лідери( незалежно від статусу в Компанії). Заходи направлені і на розвиток бізнесу, і на розвиток особистості.
  • Дружній колектив і подорожі з Компанією – це взагалі окрема тема, про яку можна багато розповідати, тому що поїздки з Компанією Фаберлік – це незабутні емоції та спогади!!!
  • У мене є власний офіс (Львів-Центр, вул. Дорошенка), який я відкрила в перші місяці співпраці за підтримки Компанії.


 В першу чергу я мама і найважливішим для мене є приділяти достатньо часу своїй сім'ї, а також важливо бути красивою, доглянутою, коханою, бути фінансово незалежною та подорожувати, а також особистий розвиток і спілкування з успішними людьми. Саме тому я ділюсь з Вами корисною, цінною інформацією та знаннями, які я маю та отримую надалі для саморозвитку, досягнення бажаних результатів і здійснення мрій!

Саме Вам пропоную стати моїм ПАРТНЕРОМ та членом моєї великої та успішної команди та примножити свій успіх з нами !!!

На всі запитання Ви можете отримати відповіді:

  • Зателефонувавши за телефонами (067)-982-50-16 або (093)-125-28-99
  • Написавши мені: juljas1977@gmail.com
  • або заходьте в офіс за адресою: м.Львів, просп. В. Чорновола, 67 / к.1 ( 8 поверх. Працює ліфт).

 

Реєстрація консультантів

Будь ласка, заповніть дану форму для реєстрації і ми зв'яжемося з Вами чимшвидше.

ВСІ ПОЛЯ ОБОВ'ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!