Про продукцію

Асортимент кисневої косметики настільки широкий, що може задовільнити будь-які потреби: засоби для всіх вікових груп, для будь-якого типу та будь-якої проблеми шкіри.
Серія Expert – це програми альтернативного відновлення шкіри. Іноваційні продукти вирішать проблему без допомоги пластичної хірургії та без салонних процедур.

Формули препаратів і методики для домашнього використання розроблені на основі методів естетичної медицини та пластичної хірургії. Принцип роботи засобів серії Expert – вирішить проблему швидко, ефективно, безпечно та надійно, без ускладнень, без побічних ефектів, без використання радикальних методів.

Expert faberlik 
Це новий підхід до системи салонного догляду в домашніх умовах.  Кожен препарат серії Expert відповідає одній з професійних косметичних  процедур і не поступається їм ефективністю – це альтернатива таким популярним профеіиональним салонним процедурам, як:
- хімічний пілінг та мікродермообразія
- лазерне шліфування
- підтяжка
- мезотерапія
- уколи краси (ботекс, рестілайн та інші).
В РЕЗУЛЬТАТІ використання засобів Faberlic EXPERT досягається ефект, заради якого ми і йдемо в салон краси:
-    розглажування зморщок
-    корекція контурів обличчя
-    вирівнювання поверхні шкіри
-    корекція фігури.

   Серія EXPERT – це якісна та ефективна косметика, яку можна придбати зі знижкою  ( при реєстрації ). В косметики  Фаберлік один конкурент, - це  салонні програми, але вони обходяться в декілька разів дорожче. Головне грамотний підхід до вибору продукції ! Шукайте хороших спеціалістів і якісну продукцію!!!
Якщо Ви  хочете купити хорошу ефективну косметику  - перегляньте каталог Фаберлік -розділ EXPERT  і EXPERT  PHARMA, для цього не потрібно величезних грошей та багато часу.  Ви можете зв'язатись зі мною телефоном або написати на електрону скриньку ( в розділі КОНТАКТИ ), пройти он-лайн реєстрацію та отримати абсолютно безкоштовно грамотну консультацію по підбору косметичних засобів.
Ми надаємо повну інформацію про склад косметики, способах застосування та чого можна очікувати в результаті. Он-лайн реєстрація дає право отримати продукцію за оптовою ціною з вигідною знижкою та повну професійну консультацію особисто для вас. А також Ви можете отримувати вигідний додатковий або основний дохід, ставши моїм партнером ( більш детальна інформація про бізнес з Фаберлік в розділі БІЗНЕС З ФАБЕРЛІК )