Про продукцію

Представляємо косметику для дому – економну, ефективну, безпечну для людей та навколишнього середовища. Прикрашайте ваш дім, а про чистоту потурбується Faberlic!

Унікальні товари для всієї сім'ї серії «Косметика для дому Фаберлік» – це плоди праці тисяч найкращих вчених, технологів, виробників та інших висококласних спеціалістів.

dom faberlik

Звичайні засоби побутової хімії, які продаються в магазинах, обезжирюють та порушують захисну мантію нашої шкіри, в результаті чого вона втрачає здатність опиратись зовнішньому агресивному середовищу. Через незахищену шкіру шкідливі хімічні компоненти проникають глибоко в організм, викликаючи алергію, дерматит чи отруєння.

Всі ці неприємні симптоми можуть проявлятись не одразу, а через деякий час, коли шкідливі речовини накопичаться в організмі в достатній кількості. Особливо важливо відгородити від взаємодії з хімічними речовинами немовлят, так як вони найбільш чутливі до хімічних речовин.

Використовуючи щодня наші високоякісні продукти, Ви можете бути спокійні за своє здоров'я!

Основні переваги косметики для дому Фаберлік:

  • Практично без запаху та хімічних парів;
  • Безпечні для шкіри та навколишнього середовища. Це означає, що Ви не причините шкоди навколишньому середовищу, самому собі та своїм близьким;
  • Ефективність та економічність, завдяки підвищеній концентрації активних інгридієнтів. Це означає, що Ви зможете зекономити кошти для сімейного бюджету.

Всі засоби по догляду за домом проходять суворий контроль якості. Для їх виробництва використовуються лише натуральні, якісні матеріали.

В продукти, які ми Вам пропонуємо, вкладена частинка душі, щоб при щоденному їх використанні, Ви відчували тепло та турботу. Унікальні товари створені для того, щоб підкреслити свою індивідуальність, наповнити Дім теплом і затишком, зміцнити своє здоров'я та підвищити Якість Життя!